+387 55/490-197office@experapharmacy.com
Pratite nas:Expera Pharmacy Faccebook profilExpera Pharmacy Instagram profil
InStore katalog /maj 2020/

Oglas za posao - potrebni diplomirani farmaceuti: Pale, I. Sarajevo i Modriča

O G L A S

Zdravstvenoj ustanovi-Apoteka  "EXPERA PHARMACY" potreban diplomirani famaceuti (mr. ph.) za rad u apoteci u Modriči, Istočnom Sarajevu i Palama

Opis posla:
Poslovi magistra farmacije

Broj izvršilaca: 3
Mjesto rada:
Modriča – 1 izvršilac,
Istočno Sarajevo - 1 izvršilac,
Pale - 1 izvršilac.

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

Potrebna znanja, vještine i osobine kandidata

Obavezno:
-VSS, zvanje – Diplomirani farmaceut
-Položen stručni ispit
-Licenca za rad izdata od strane Farmaceutske komore Republike Srpske
-Najmanje godinu dana radnog iskustva u apoteci
-Odlično snalaženje u MS Office paketu i rad na računaru

Poželjno:
Usmjerenost na zadovoljstvo pacijenata, dobre komunikacione i organizacione veštine, , poznavanje engleskog jezika, vozačka dozvola B kategorije.
Ambiciozna, vrijedna, samoinicijativna osoba, dinamična i snalažljiva osoba, pouzdana i odgovorna osoba, osoba orijentisana ka ispunjenju ciljeva

Prijava mora da sadrži sledeće:
Motivaciono / propratno pismo
Radnu biografiju (CV) kandidata
Кontakt

Ukoliko ispunjavate obavezna znanja i vještine, ukoliko ste spremni za timski rad i zainteresovani za ovo radno mjesto, prijavite se na e-mail adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Zdravstvena ustanova zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji uđu u uži izbor.
Oglas ostaje otvoren 15 dana, od dana objavljivanja.

PROMOTIVNE AKTIVNOSTI
AKTUELNOSTI
Mreža apoteka
ZU "Expera Pharmacy" Bijeljina posjeduje razgranatu mrežu apoteka na cijeloj teritoriji Republike Srpske.
Pronađite Vama najbližu apoteku:
Mjesto
Težimo biti najbolji!
Zdravlje pacijenata Expera Pharmacy apoteke
Zdravlje na prvom mjestu
Zdravlje je najveće bogatstvo, a da bi to bogatstvo očuvali i zaštitili, naša je misija da to činimo primijenjujući novi koncept farmaceutske prakse koji se fokusira na direktnu interakciju farmaceuta i pacijenta.
Kvalitet strucnost profesionalnost Expera Pharmacy apoteke
Kvalitet i stručnost
Naše rukovodstvo je snažno opredijeljeno za promjene koje za cilj imaju da našim korisnicima obezbijede isti nivo kvaliteta farmaceutske prakse koji uživaju pacijenti u Evropi i u svijetu.
Strucni savjeti farmaceuta Expera Pharmacy apoteke
Ljubazno osoblje
Stručno i ljubazno osoblje u našim apotekama pružiće pravi savjet i olakšati izbor proizvoda, jer svakom pacijentu i kupcu pristupa sa aspekta specifičnosti njegovih potreba.
Sirok asortiman lijekova Expera Pharmacy apoteke
Širok asortiman proizvoda
Asortiman naših proizvoda odlikuje sveobuhvatnost i prilagodljivost zahtevima tržišta, potrebama klijenata i sezonalnosti.
Mi brinemo o svakom
pacijentu!
ČLANCI I SAVJETI
BRENDOVI